سعید سراجسعید سراج

تماس با ما

تبليغات شما

در راستای گسترش فعالیت‌های سایت کنگره 60 و نظر به اهمیت استفاده از سی دی‌های آموزشی، کنگره 60 در نظر دارد از این پس فایل صوتی سی‌دی‌های آموزشی و جهان‌بینی را جهت استفاده علاقه‌مندان در سایت قرار دهد.

 

چهارده وادی برای رسیدن به خود، در مجموع پله‌هایی هستند که برای خروج انسان‌ها از تاریکی اعتیاد طراحی گردیده. از آنجایی که در طول زمان این وادی‌ها مورد استفاده سایر انسان‌هایی هم که سابقه هیچ‌گونه اعتیاد نداشتند قرار گرفت، مرا بر آن داشت که در سال 1391 آن‌ها را دوباره مورد ارزیابی قرار دهم و به گونه‌ای بنویسم که برای همه انسان‌ها مورد استفاده قرار بگیرد.

 

لازم به ذکر است شروع نوشتن وادی اول در سال 1377 آغاز گردید و وادی چهاردهم در تاریخ 87/12/14 به پایان رسید، البته کتاب وادی‌ها از زبان فارسی به زبان انگلیسی ترجمه و منتشر گردیده است. امیدوارم بزودی نسخه فارسی آن نیز به زبان فارسی منتشر گردد.

   

عزیزان، ما برای اینکه بتوانیم تمامی کالاهای فرهنگی خود را در این سوپرمارکت اینترنتی قرار بدهیم، پس لازم است این سوپرمارکت صندوقی هم داشته باشد، بنابراین عزیزانی که امکانات، بانکی و مالی آن‌ها اجازه می‌دهد می‌توانند به صورت دلخواه به ازای دانلود هر CD مبلغ یک هزار تومان به حساب بانک ملی به شماره کارت:

2551 1896 9918 6037 بنام حسین دژاکام واریز نمایند و کسانی هم که امکان بانکی ندارند و یا پرداخت وجه برایشان مشکل است، می‌توانند به صورت رایگان مطالب CD ها را دانلود و مورد استفاده قرار بدهند.

 

با احترام - دژاکام  

دانلود سی دی های مهندس دژاکام

دانلود سی دی های امین دژاکام

آرشيو اخبار     صفحه اول 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Print Friendly and PDF

Share on Social Media

سوالات وادی ها جهانبینی کتاب 60درجه زیرصفر چهارمقاله کنگره 60 سی دی آموزشی